Champion i BEST OF THE BEST I w Tczewie

13 i 14 sierpnia 2021 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Tczewie. Po udanym debiucie Wenus na wystawie w Gdańsku, zdecydowaliśmy się pojechać i tam. Zapakowaliśmy nasz bagażnik po brzegi i ruszyliśmy. Nie ukrywam, że mieliśmy pewne obawy – dużo więcej zgłoszonych kotów i 21 norwegów!

Było ciut łatwiej niż miesiąc temu bo Wenus lepiej zniosła podróż, a i ja już się nie stresowałam tak jak w Gdańsku.

W sobotę Wenus otrzymała Ex1, CAC i tym samym ukończyła tytuł Championa! Czy czuliśmy niedosyt? Pewnie! W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia, a po sukcesie w Gdańsku mieliśmy cichą nadzieję, że może uda nam się go powtórzyć. Udało się ukończyć tytuł, Wenus pozwoliła się całkiem nieźle zaprezentować, więc okazja do świętowania była, tak czy inaczej.

Wenus Kotyani*PL - fot. Angelika Flisik Fotografia

Niedziela to nowy dzień, nowe możliwości i… SUKCES!

Wenus otrzymała ocenę Ex1, CACIB oraz nominację do Best In Show. W panelu BIS pokonała wszystkie dorosłe kotki, a następnie wygrała w porównaniu z kocurem, zdobywając tym samym tytuł Best In Show kategorii II. Na koniec zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce –Best Of the Best 1!

Wenus KotyAni*PL
sobota: Ex1, CAC – ukończyła tytuł Championa
niedziela: Ex1, CAC, NOM, BISBOB 1

Dziękujemy wszystkim znajomym i nieznajomym za ciepłe słowa, wsparcie i gratulacje :-) jesteśmy mega szczęśliwi i szykujemy futro na kolejną wystawę…