Wystawa w Gdańsku

W dniach 10-11 lipca w Gdańsku odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, w której wzięłam udział po 11 latach przerwy. To był debiut naszej pięknej Wenus, ale i ja czułam się jak debiutantka bo po tylu latach, początkowo w ogóle nie mogłam się odnaleźć. Na szczęście miałam cudowne wsparcie i towarzystwo!

Wenus Kotyani*PL

Nie liczyłam na zbyt wiele, choć Wenus jest bezapelacyjnie pięknym kotem. Chciałam poczuć na nowo klimat wystaw i próbowałam nie nastawiać się wielkie sukcesy. Tymczasem wróciliśmy z wystawy z wynikami, które przerosły moje najśmielsze oczekiwania. W sobotę Wenus wygrała z kotkami w swojej kategorii, a w porównaniu z kocurem przegrała, zdobywając tytuł Best Opposite Sex. W niedzielę natomiast jednogłośnie wygrała w panelu Best In Show, a następnie zdobyła tytuł Best Of the Best 2!

Oczywiście popłakałam się ze wzruszenia, zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia!

Wenus KotyAni*PL
sobota: Ex1, CAC, NOM, BOS ?
niedziela: Ex1, CAC, NOM, BIS, BOB 2 
 

Szczególne podziękowania należą się Ani (hodowla Kotyani*PL) oraz Celince (wł. pięknego kocura Vadera) za pomoc w przygotowaniu Wenuski i wsparcie oraz panu Andrzejowi za cudowną prezentację debiutantki :)