Baza wiedzy

Gdy rozpoczynałam hodowlę kotów, potrzebnych informacji musiałam szukać w całym internecie. Odwiedzać różne fora, grupy, dopytywać innych hodowców, a później musiałam szukać potwierdzenia tego, czego się dowiedziałam. Dlatego tworząc własną stronę, wiedziałam, że baza wiedzy po prostu musi się tu znaleźć – nawet, gdyby miała być ona wyłącznie zbiorem odnośników do zewnętrznych stron. Fajnie jest mieć pod ręką garść najważniejszych informacji, do których zawsze można zajrzeć.

Przydatnego dla każdego kociarza!

Jest to bowiązkowa lektura, dla przyszłego kociarza. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem lub adopcją kota, koniecznie zapoznaj się z poniższymi artykułami. Nie wszystko jeszcze działa, gdyż niektóre teksty wymagają poprawek i aktualizacji :)

Pierwsza wystawa

Jeśli chcesz wybrać się ze swoim kotem na wystawę, ale nie wiesz od czego zacząć, zacznij od przeczytania poniższych tekstów. Pomogą Ci one w przygotowaniu do pierwszej wystawy. Jeśli nadal będziesz mieć jakieś wątpliwości, pisz śmiało, chętnie pomożemy!

Z poniższych artykułów dowiesz się czym jest standard NFO, jakie są grupy kolorystyczne, co to są klasy wystawowe, a także jak należy się przygotować do wystawy i co należy zrobić, nim w ogóle na jakąś się wybierzesz.

Baza wiedzy to za mało?

Jeżeli znajdująca się tutaj baza wiedzy to dla Ciebie za mało, polecam forum Miau, na którym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, wymienisz się doświadczeniami, a przy odrobinie szczęścia otrzymasz ogromne wsparcie.