Podwójny BEST IN SHOW w Warszawie

W dniach 11 i 12 września 2021 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie. Czy my tam byliśmy, choć wcale nie planowaliśmy? Oczywiście! W ostatniej chwili postanowiliśmy, że jedziemy, ale pociągiem i połączymy wystawę ze zwiedzaniem stolicy.

Wenus zdecydowanie lepiej zniosła podróż i chociaż na wystawę jechaliśmy prosto z dworca – było naprawdę super. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia, kotka cudownie prezentowała się podczas oceny.

CH Wenus Kotyani*PL na Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie

Małgorzata Pruś, która oceniała Wenus w sobotę, była nią zachwycona, a w karcie oceny znalazły się nawet serduszka! Otrzymała Ex1, CACIB oraz nominację do Best in Show. W panelu BIS pokonała wszystkie dorosłe kotki! Niestety przegrała w porównaniu z młodym, pięknym kocurkiem NFO, który tego dnia zdobył tytuł Best of the Best 3.

W niedzielę natomiast, Wenuskę oceniał Sebastian Pruchniak – z oceny byliśmy bardzo zadowoleni, szczegółowa, rzeczowa i naprawdę fajna. Kotka była niezwykle spokojna i cudownie pozwoliła się pokazać. Sędzia stwierdził, że panna szylkretka sama potrafi się przepięknie zaprezentować. Tego dnia również otrzymała EX, CACIB, nominację do Best in Show. W panelu BIS, znowu wygrała w porównaniu z innymi kotkami i przegrała z tym samym kocurkiem, który tego dnia zdobył tytuł Best of the Best 1.

CH Wenus Kotyani*PL
sobota: Ex1, CACIB, NOM, BIS
niedziela: Ex1, CACIB, NOM, BIS

Towarzysko też było fajnie :)