Zdjęcia kociaków z nowych domów

Od dwóch miesięcy mamy Nowy Rok, więc wypadałoby podzielić się kilkoma informacjami. Święta Bożego Narodzenia zwykle obfitują w maile, okraszone zdjęciami kotów z nowych domów. Nie ukrywam, że bardzo mnie ta tradycja cieszy :-)

Na początek Desna, która mieszka w Tomaszowie Bolesławieckim. Sądząc po zdjęciach, ocieplił jej się kolor futra, ale pręgowanie nadal widać doskonale. Bardzo jestem ciekawa, jak dalej będzie się rozwijała :)


Dalen zamieszkał w Zielonej Górze z Mariuszem i Jego rodziną. Mariusz od początku obawiał się, że kociak zajmie Jego miejsce i podobno wcale się nie pomylił. Co prawda, żeby otrzymać zdjęcia, musiałam zagrozić odebraniem kota, ale w końcu się udało ;-)Informacje na temat Darny i Dramy mam na bieżąco. Niestety zdjęcia tylko w telefonie i nie za bardzo nadają się do publikacji, ze względu na jakość. W każdym razie, dziewczyny mają się świetnie i rosną pięknie :-)

Otrzymałam również zdjęcia z krainy Smoka Wawelskiego, w której mieszka Aqua Blue. Dziewczyna obecnie ma towarzyszkę w postaci kotki rasy maine coon.
Astral wraz z How Dy-Do mieszka u mojego brata. Chłopcy od września są na diecie odchudzającej, która przynosi widoczne rezultaty. Po ostatniej wizycie u brata, wyszłam zachwycona i oczywiście musiałam zrobić kilka zdjęć :-)