Wystawa w Świnoujściu

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w… Świnoujściu! Pierwsza wystawa, którą mieliśmy dosłownie pod nosem. Stojąc z kotami do oceny, mieliśmy widok na nasz blok, co było bardzo ciekawym doświadczeniem.

To był naprawdę fajny weekend. Pierwszy raz oprócz zaprzyjaźnionych hodowców, mieliśmy wokół siebie naszych znajomych, przyjaciół, sąsiadów, którzy znają nasze koty, chociażby…z balkonu.

Nie będę ukrywać, że się nie stresowałam. Zależało mi na tym, żeby jak najlepiej reprezentować swoje rodzinne miasto i chyba nam się udało :)

Dziewczyny zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Fara nareszcie ma tyle kończyn, ile kot mieć powinien, a Elka – choć wciąż bywa mylona z kocurem (na szczęście coraz rzadziej), jest cygańskim kotem, który nadstawia się do głaskania każdemu ❤️ Konkurencja była spora, ale jestem niesamowicie dumna i zadowolona z ocen!

Nasz uroczy Pingwin, obudził w sobie głęboko skrywane kociątko i rozczulał sędziów aktywną reakcją na zabawki – jak powiedziała Kristina Rautio – prawdziwy mężczyzna nie boi się różowych zabawek ????

Torino dwukrotnie w panelu BIS pokonał swoich konkurentów (jednogłośnie!) i wygrał BIC stosunkiem głosów 2:1!

Fara Formellot*PL
sobota: Ex1, CACJ
niedziela: Ex2

IC Elka Formellot*PL
sobota: Ex1, CAGCIB
niedziela: Ex1, CAGCIB

GIC SE*Prana’s Torino
sobota: Ex1, CACS, NOM, BIS, BIC, BOB III
niedziela: Ex1, CACS, NOM, BIS, BIC, BOB IV

Naszą hodowlę reprezentowała również kastratka: Erna Formellot*PL (wł. Katarzyna Rot), która w niedzielę otrzymała swoją pierwszą nominację oraz BIS! Gratulacje!