Pożegnanie Wenus

NW IC Wenus Kotyani*PL – miłość od pierwszego wejrzenia, dzisiaj obchodziłaby 4 urodziny. Z pewnością byśmy dzisiaj świętowali, dostałaby dodatkową porcję ulubionych smaczków i nową zabawkę, a głaskom nie byłoby końca.

Tymczasem… w naszych sercach jest ogromna pustka, w oczach łzy, a radość i uśmiech zastąpiły smutek, żal i poczucie ogromnej straty ???

Kilka dni temu, nic nie zwiastowało tragedii. Do głowy by nam nie przyszło, że wydarzy się coś tak bolesnego, wszystko potoczyło się tak szybko…

Wenus odmówiła jedzenia rano, dzień wcześniej zwymiotowała, więc od razu pojechaliśmy do weterynarza – wyniki, kroplówka i decyzja o natychmiastowej wyprawie do kliniki w Szczecinie. Tam USG brzucha i diagnoza – wgłobienie jelit. Konieczna była operacja, usunięto prawie 20 cm jelit, ale spojone jelito już w trakcie operacji podjęło pracę. Było stabilnie, a my byliśmy pełni nadziei i wiary, że może jednak wszystko będzie dobrze.

Niestety, następnego dnia rano odebraliśmy telefon łamiący serce… Wenus odeszła ?

Kolejny raz pękło mi serce. Musimy jednak jakoś funkcjonować, przecież pod opieką wciąż mamy gromadkę jej dzieci, które potrzebują teraz dodatkowej porcji miłości ❤️

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co u nas, zajrzyj na nasze social media: