O nas

Serdecznie witamy Cię na naszej stronie i zapraszamy do naszego kociego świata. 

Mieszkamy w Świnoujściu, wyjątkowym mieście położonym na 44 wyspach. Mamy najdłuższą plażę na całym polskim wybrzeżu oraz najwyższą latarnię morską w kraju. Gdy do nas przyjedziesz z przyjemnością zaprosimy Cię na długi spacer po mieście :)

Jest nas troje – Karolina, Tosia i Gerard – razem tworzymy kochającą się, zwariowaną rodzinkę, która ma hopla na punkcie kotów, a właściwie na punkcie kotów norweskich leśnych!

KAROLINA

Nie mogłam mieć psa, więc kupiłam kota, a że miłość do Kotów Norweskich Leśnych była miłością od pierwszego wejrzenia to wybór rasy był oczywisty. Jestem papierniczym świrem – jak dziecko cieszę się z nowego notatnika, zachwycam jego papierem, fakturą, zapachem. W wolnych chwilach piszę (również teksty znajdujące się na tej stronie), tworzę, albo generuję pomysły na wszystko. Uwielbiam książki, długie spacery, podróże i jestem mistrzynią planowania ;)

TOSIA

Tosia wyssała z mlekiem matki miłość do kotów oraz książek. Gdy pisze listy do Świętego Mikołaja, książki zawsze wymienia jako pierwsze. Bez wahania wydaje kieszonkowe na kocie zabawki i gadżety! Marzy by kiedyś samodzielnie zaprezentować kota na wystawie. W wolnym czasie najchętniej rysuje, maluje, wycina i tworzy. Podobnie jak ja, najlepiej czuje się w sklepach papierniczych, gdy może buszować w papierach, kredkach i plastycznych akcesoriach.

GERARD

Gerard właściwie pochodzi z Poznania i istnieje podejrzenie, że urodził się w butach do grania w piłkę nożną. Pracuje z trudną młodzieżą, jest trenerem piłki nożnej i najbardziej rozchwytywanym rodzicem na dziecięcych imprezach. Uwielbia jedzenie, najlepiej gdy jest go DUŻO. W domu jest specjalistą od “brudnej roboty” oraz udowadniania, że SIĘ DA, szczególnie wtedy, gdy ja twierdzę, że to szalony pomysł. Był psiarzem, ale kiedy się poznaliśmy – pokochał koty i tak Mu już zostało.

Nasze koty są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Towarzyszą nam każdego dnia, śpią z nami, albo na nas i mają do dyspozycji całe nasze mieszkanie. Doskonale wiedzą, co to znaczy małe dziecko i są przyzwyczajone do tego, że dzieci je noszą, miziają i tarmoszą.

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Kingdom of Cats, należącym do Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia, będącej członkiem Fedration Internationale Feline (w skrócie FIFe).