E-kociaki skończyły 4 miesiące

Kociaki z miotu “E” skończyły już cztery miesiące. Cała prima aprilisowa dziewiątka pięknie się rozwija.
Gdy się urodziły, byliśmy lekko przerażeni, ale okazało się, że Wenus jest super mamą – poradziła sobie z wykarmieniem tej gromadki. Byliśmy przygotowani na każdą ewentualność, ale ominęło nas dokarmianie maluszków :)

Część kociąt jest już zarezerwowana, niektóre wyjechały już do nowych domów. Inne czekają na podróż do nowych właścicieli, są też takie, dla których nadal szukamy kochających rodzin :)

Enzo* (n 22), Erna* (d 22), Evka (d 22), Eldo* (n 22), Elka (d 22), Elmo* (d 22), Emka (f 22) i Etna (d 22). Na zdjęciu brakuje tylko Eski (f 22).

Enzo i Erna czekają na swojego człowieka

Enzo Formellot*PL (po lewej) – czarny klasycznie pręgowany kocurek, niezwykle rozmruczany i przytulaśny. Pierwszy do jedzenia i do zabawy. Kociak, który od małego miał zawsze najbardziej najedzony bruszek. Towarzyski, zaczepny i niezwykle pocieszny :)

Enzo Formellot*PL – kocurek, czarny klasycznie pręgowany i Emka Formellot*PL

Erna Formellot*PL – ruda klasycznie pręgowana kotka. Najbardziej mięsożerna z całej bandy. Jako maluch obejmowała łapkami talerz i warczała na resztę rodzeństwa, choć była najmniejsza ze wszystkich :) aktualnie jest niezwykle słodką i przytulaśną kotką, która co wieczór układa się na poduszce i mruczy prosto do ucha. Ma cudowny charakter i szuka domu w którym będzie dużo rąk do głaskania :D

Erna Formellot*PL- kotka – ruda klasycznie pręgowana

Kocięta nieprzeznaczone do hodowli, opuszczą nasz dom po uprzednim zabiegu kastracji. Wszystkie są odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione. Więcej informacji na temat dostępnych kociąt można uzyskać pisząc do nas na adres: karolina.barska@gmail.com lub WhatsApp: 503635842